Veterinárne dni Dr. Juraja Fajnora
29. november - 1. december 2019
Smolenický zámok

Registračné poplatky a podmienky

REGISTRÁCIA BOLA spustenÁ 6.NOVEMBRA !

Registračné poplatky

Akcia je určená pre veterinárnych lekárov, ich príbuzných a pracovné tímy. Registrácia je platná až po zaplatení vložného!

 

Registračné poplatky na akciu
Víkendový program, 29.11-1.12.2019
(Všetky sumy sú uvedené v eurách a obsahujú DPH 20%)

Štandardný registračný poplatok

Platba na mieste v hotovosti/kartou v eurách
(Pri naplnení kapacity zámku, bude umožnený vstup len účastníkom zo Zoznamu!)

Registrácia, resp. platba na mieste je najdrahšia! Využite on-line registráciu a ušetrite platbou pred začiatkom akcie. Všetky sumy sú uvedené v eurách a obsahujú DPH 20%.

 

Víkendový program 

Víkendový program

Doktor - Člen SAVLMZ*

40€

60€

Doktor - Člen ČAVLMZ

150€

170€

Doktor - Nečlen

150€

170€

Sestrička - sprevadzajúca zamestnávateľa, člena SAVLMZ

20€

40€

Tímové vložné (pre zamestnancov a spolupracovníkov členoov SAVLMZ)

200€

220€

Rodinné vložné (pre rodiny členov SAVLMZ)

100€

120€

*Členovia SAVLMZ, môžu na úhradu celkovej sumy využiť Kredity SAVLMZ. Pred samotnou registráciou je potrebné prihlásiť sa do Členskej zóny (v hornej časti webovej stránky). Členský príspevok SAVLMZ je možné zakúpiť priamo počas on-line registrácie na kongres, získate tak možmosť okamžitého uplatnenia Kreditov SAVLMZ, prispevok je platný 365 dní od dňa úhrady.

Pre uplatnenie zníženého členského registračného poplatku musíte byť riadnym členom SAVLMZ. Členovia SAVLMZ si môžu svoje aktuálne členstvo skontrolovať po prihlásení sa v hornej časti webovej stránky, resp. na web stránke asociácie.  

 

Vložné zahŕňa (je nedeliteľné) 

Piatková ochutnávka včeloviny s večerou, Zámocká zabíjačka a zabíjačkový obed, Vstup do diskusných skupín, Spoločná večera s predstavením f. Hubert

 

Ako sa zaregistrovať

Na kongres sa prihlásite jedine vyplnením on-line formulára.

Po vyplnení a odoslaní on-line registračného formulára dostanete na Vašu emailovú adresu zálohovú faktúru. Po pripísaní platby na účet organizátora sa Vaša registrácia stáva záväznou a svoje meno uvidíte v Zozname účastníkov.
Členovia SAVLMZ, ktorí si uhradili členský príspevok po roku 2013, môžu na úhradu celkovej sumy využiť Kredity SAVLMZ. Pred samotnou registráciou je potrebné prihlásiť sa do Členskej zóny (v hornej časti webovej stránky). Členský príspevok SAVLMZ je možné zakúpiť priamo počas on-line registrácie na kongres, získate tak možnosť okamžitého uplatnenia Kreditov SAVLMZ, príspevok je platný 365 dní od dňa úhrady.

Spôsob platby

Účastník má k dispozícii niekoľko možností platby za registráciu:

TatraPaytp ep1
Platba internet bankingom Tatra banky. Po odoslaní vyplneného formulára ste presmerovaný priamo na stránku Tatra banky, kde sa prihlásite a potvrdíte Vašu platbu. (Viac informácií o službe TatraPay)

Platobnou kartou (CardPay - VISA, MasterCard, Diners Club)payments
Platba kreditnými a debetnými kartami VISA, VISA Electron*, EuroCard, MasterCard a Diners Club. Práve toto je najrozšírenejší spôsob platby na celom svete, preto je vhodná aj pre zákazníkov zo zahraničia. Výhodou je, že týmto spôsobom môžete platiť bez ohľadu na to, ktorá banka a v ktorej krajine vám kartu vydala. Funguje podobne ako internet banking, avšak namiesto čísla účtu zadávate údaje o Vašej platobnej karte. Zadávanie týchto informácií prebieha na zabezpečenej stránke Tatra banky, my sa k žiadnym údajom o Vašej karte nedostaneme.
* Upozornenie: kartami VISA Electron je možné platiť cez internet iba v prípade, že na zadnej strane obsahujú tzv. CV kód (3-miestny kontrolný číselný kód). Nie všetky banky takéto karty VISA Electron vydávajú. (Viac informácií o službe CardPay)

Na základe zálohovej faktúry
Všetky online platby sú realizované na stránkach banky účastníka. Organizátor od banky obdrží len informácie o úspešnosti realizovanej platby s údajmi nevyhnutnými pre jej identifikáciu.

Storno poplatky

Ak potrebujete z akýchkoľvek dôvodov zrušiť svoju účasť na seminári alebo workshopoch, môžete svoju registráciu prepísať na inú osobu. Informácie o účastníkovi a kontaktné dáta musia byť odoslané na emailovú adresu info@savlmz.sk

Ak nie ste schopný nájsť za seba náhradu, bude Vám fakturovaný storno poplatok nasledovne: odhlásenie účasti do 26. novembra 2019 – 16€, po 26. novembri 2019 – 20€, bez oznámenia neúčasti – 25€.

V prípade zrušenia semináru alebo workshopov z dôvodov bez vplyvu organizátora Veterinárnych dní Dr. Juraja Fajnora, bude vrátený registračný poplatok zredukovaný o už vykonané investície.

Registrácia

bude umiestnená na recepcii Smolenického zámku a bude otvorená nasledovne:

Piatok  29.november      15:00 – 18:00 (len pre účastníkov víkendového programu a vystavovateľov ubytovaných na zámku)
Sobota 30.november      08:00 – 18:00
Nedeľa 01.december      07:30 – 09:30 (víkendový program končí raňajkami)

ZAREGISTRUJTE SA UŽ TERAZ, KÝM SÚ EŠTE VOĽNÉ MIESTA!